Seizoen 2019-2020: Speelkalender

"Van blauwers en trouwers"

[Overzicht] [Speelkalender] [Korte inhoud]  [Personages]
2019
Datum Plaats Zaal Uur Resevatie Tel GSM E-mail
zat./sam.  16-nov ABELE  Au Nouveau Tahiti  20 h Bernard Vanrenterghem +32 57 38 83 49 +32 475  82 51 67 bernard.vanrenterghem@scarlet.be 
zon/dim  17-nov FLÊTRE (Fr) - VLETEREN Salle Des Fêtes 16 h 30 Michel et Claudine Brame +33 328 40 23 99  +33 670 47 46 23 mcbrame@wanadoo.fr
vrij/vendr.  22-nov HOLLEBEKE  Cultureel Centrum  20 h Luc Druant +32 478 56 91 27 luc.druant@telenet.be 
zon/dim.  24-nov MONT DES CATS ( Fr)  Salle des Amis du Mont des Cats  17 h Marie-Noelle Jourdin-Gilleron +33 685 64 65 59 mngilleron@gmail.com 
zat./sam.  30-nov ASSEBROEK  Zaal Rustenhove  20 h Leen Claeys   +32 472 52 02 34 claeys.leen@telenet.be 
zon/dim.  1dec SINT-JANS-CAPPEL (Fr)  Salle Maurice Flauw 16 h  Pierre et Denise Vanelstlande +33 328 41 18 67   pierre.vanelstlande@orange.fr
zat/sam.  7-dec WESTOUTER  Zaal Utendoale  20 h Katrien Barbry vanaf 21 oktober na 13h +32 57  44 63 31 
zon/dim.  8-dec WESTOUTER  Zaal Utendoale  17 h Katrien Barbry vanaf 21 oktober na 13h +32 57 44 63 31     
ma/lun.  9-dec WESTOUTER  Zaal Utendoale  20 h Katrien Barbry vanaf 21 oktober na 13h +32 57  44 63 31 
zat/sam.  14-dec DE PANNE * Gemeentehuis  20 h Gemeentehuis De Panne +32 58  42 18 18    
zon/dim.  15-dec BOESCHEPE (Fr) Salle Paroissiale  17 h Monique Baillieul-Vanrenterghem +33 328 40 98 33   gerard.bailleu1@orange.fr
2020
Datum Plaats Zaal Uur Resevatie Tel GSM E-mail
vrij/vendr 10-jan IEPER * Het Perron 20 h Luc Decoster +32 57 20 52 33    
zat/sam.. 11-jan HOUTKERQUE (Fr) Salle G. Vandaele 18 h Marguerite-Marie Bollengier +33 328 40 91 69    marguerite-marie.bollengier@hotmail.fr
zon/dim.  12-jan HOUTKERQUE (Fr) Salle G. Vandaele 17 h Marguerite-Marie Bollengier +33 328 40 91 69   marguerite-marie.bollengier@hotmail.fr
vrij/vendr.  17-jan VEURNE  Zaal De Zonnebloem  20 h Dirk Kesteloot   +32 495 26 44 25 dirk.kesteloot1@telenet.be 
zat/sam.  18-jan MONT DES CATS (Fr) Salle des Amis du Mont des Cats  17 h Marie-Noelle Jourdin-Gilleron   +33 685 64 65 59 mngilleron@gmail.com 
zon/dim. 19-jan DE MOEREN Fr  * Salle Polyvalente les Möeres 17 h Hervé et Christiane Laniez   +33 615 68 27 23 chrislaniez59@gmail.com 
zat/sam 25-jan BAMBECQUE (Fr) BAMBEKE Salle Espace Yserhof  18 h Amendine Bollengier +33 698 81 79 89 Amles59@hotmail.fr
zon/dim 26-jan NOORDPEENE (Fr) * Maison de la Bataille 16 h Jocelyne Willencourt   +33 685 28 60 93 maisondelabataille-noordpeene@wanadoo.fr 
vrij/vendr 31-jan KUURNE Sint-Pieterszaal 20 h Eric Deryckere +32 56 70 18 13   eric.deryckere@skynet.be 
zat/sam 1-feb OUDENBURG CC Ipso Facto 20 h Joël Decorte - vandewalle +32 59 26 74 17 Dragonconsult@telenet.be
zon/dim.  2-feb REXPOËDE (Fr) Salle du Meulenhof 17 h Marie-Pierre Rosselle (Brocante) +33 677 45 02 73 mp@rosselle.biz
vrij/vendr.  7-feb OOSTKAMP  * CC De Valkaert 20 h Rita Deleye +32 50  82 35 47 (na 18h)   deleyerita@gmail.com
zat/sam.  8-feb IZEGEM * Cultuurhuis De Leest 20 h De Leest +32 51  33 76 10     
zon/dim.  9-feb BAILLEUL  * Salle Marguerite Yourcenar 16 h Club Jeanne d'Arc     clubjeannedarc59@yahoo.fr
vrij/vendr.  14-feb POPERINGE * Oud Vlaenderen  20 h Paul Maerten   +32 475 29 95 03  
zat/sam.  15-feb HARINGE De Levaard 20 h Zuster Agnes +32 57 30 03 09   kloosterharinge@gmail.com
zon/dim.  16-feb BRAY-DUNES  * Salle Dany Boon 16 h office de Tourisme +33 328 26 61 09 contact@ot-braydunes.br
vrij/vendr.  21-feb WEVELGEM  CC Guldenberg 20 h Anita Deprez - Moorsele +32 56  50 35 79    +32 499 21 42 22 anita.deprez@skynet.be
zat/sam.  22-feb SINT JULIAAN School Sint Juliaan 20 h Doris Dereyne +32 57  48 89 53 +32 479 65 18 28  
zon/dim.  23-feb PITGAM (FR) Salle Polyvalente 16h30 Mme Jeannine Croain +33 328 62 26 57   borms.jeannine@laposte.net
zat/sam.  29-feb WESTOUTER  Zaal Utendoale  20 h Katrien Barbry vanaf 10 januari na 13h +32 57  44 63 31     
zon/dim.  1-mrt WESTOUTER  Zaal Utendoale  16 h Katrien Barbry vanaf 10 januari na 13 h +32 57  44 63 31